Loading...
YouTube      acebook    784 901 852       kontakt@pulssport.pl      

Team

Strona główna / Team
Daniel Szkałuba | PulsSport.pl - klub sportowy dla tych, których łączy miłość do gór, śniegu, wiatru oraz wodyAbsolwent Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie na kierunku wychowanie fizyczne. Ze sportem związany od najmłodszych lat. Wielokrotny reprezentant AWF Warszawa w Akademickich Mistrzostwach Polski w narciarstwie. Instruktor narciarstwa z siedmioletnim stażem pracy we Włoskich i Austriackich Alpach. Instruktor windsurfingu na Półwyspie Helskim. Jego pasją jest ratownictwo, szczególnie ratownictwo wodne. Od 14 roku życia pracował jako ratownik WOPR na plażach morskich oraz śródlądowych. Obecnie czynny Instruktor WOPR oraz Instruktor pływania.

Daniel Szkałuba
Michał Piela | PulsSport.pl - klub sportowy dla tych, których łączy miłość do gór, śniegu, wiatru oraz wody

Absolwent AWF w Warszawie. Były zawodnik startujący w Pucharze Świata FIS Carving CUP. Wielokrotny reprezentant AWF w Warszawie na Akademickich Mistrzostwach Polski w narciarstwie zjazdowym. Instruktor windsurfingu spędzający wakacje na Helu lub Rodos.

Michał Piela
Kasia Szkałuba | PulsSport.pl - klub sportowy dla tych, których łączy miłość do gór, śniegu, wiatru oraz wody
Absolwentka AWF w Warszawie na kierunku fizjoterapia. Jak nikt potrafi znaleźć wspólny język z dziećmi i młodzieżą na obozach sportowych. Pasjonatka jazdy konnej oraz tańca towarzyskiego. W zimie uczy jazdy na nartach jako Instruktor narciarstwa na Szczęśliwicach. W ramach praktyki rehabilitacyjnej zajmuje się terapią manualną, masażami oraz nauką pływania niemowląt.

Kasia Szkałuba
Monika Sobczuk | PulsSport.pl - klub sportowy dla tych, których łączy miłość do gór, śniegu, wiatru oraz wody
Studentka AWF w Warszawie. Od najmłodszych lat trenowała pływanie, obecnie jest Instruktorką tej dyscypliny oraz Ratownikiem WOPR. Monika jest opiekunem koloni ze stażem pracy na Campach ratowniczych. Przygotowuje się do kursu na instruktora snowboardu, którego jest pasjonatką. Pełna energii i optymizmu, którym zaraża najmłodszych adeptów na obozach sportowych.

Monika Sobczuk
Patrycjusz Matwiejczuk | PulsSport.pl - klub sportowy dla tych, których łączy miłość do gór, śniegu, wiatru oraz wody

Absolwent AWF w Warszawie na kierunku wychowanie fizyczne. Student Psychologii na SWPS w Warszawie. Doświadczony ratownik WOPR oraz instruktor ratownictwa. Trener personalny z dużym doświadczeniem i wyjątkowymi wynikami podopiecznych.

Patrycjusz Matwiejczuk